מצא אותנו ב-Google+
כל הדרכים להשיג לידים ולקוחות
0

לידים הינם כלי איכותי ליצירת קשר של לקוחות פוטנציאלים עבור בעל העסק. לידים איכותיים הינם למעשה השארת פרטים של לקוחות פוטנציאלים המעוניינים במידע נוסף לגבי מוצר או שירות מסוים של בעל העסק. הלידים יהיו איכותיים במידה ואכן חלק ניכר יחסית מהלידים יבצע את העסקה בסופו של דבר. לרוב השרותים והמוצרים 1מתוך 8 הוא נתון טוב שמעיד על קמפיין איכותי.

על מנת שהלידים המופיעים באתר האינטרנט של בעל העסק יזכו אכן לכינוי: לידים איכותיים עליהם לכלול מספר אלמנטים חשובים כפי שיפורטו להלן.

פניות של פונה אמיתי, כלומר שפרטיו המופיעים בליד הינם נכונים, שהוא לא מכחיש את הפניה שלו לאתר, ושהוא זמין לפניה חוזרת אליו.

בנוסף לכך לידים איכותיים יובילו לפנייה של פונה  שנחשף לתוכן האתר העסקי שהצליח להעביר אליו את המסרים הנדרשים.

לידים איכותיים הינם כאלה שהפונה המשאיר את פרטיו, הוא אכן פונה שאליו יועד המוצר או השירות.

לידים איכותיים הינם כאלה שמבטיחים כי הפונה מודע בדרך ישירה או עקיפה למחירו של השירות או המוצר שבעל העסק פרסם.

יש להבין בכל הנוגע לקמפיין של לידים איכותיים, כי ככל שהלידים ברשת האינטרנט יהיו מדויקיים, קולעים וברורים הם אכן יצליחו לגייס לקוחות פוטנציאלים, ולהביא בכך לקידום כלכלי של בעל העסק.

כאשר הלידים יענו על הקריטריונים שפורטו לעיל: יביאו פונים אמתיים שהינם בגדר קהל היעד של המפרסם, יידעו את הפונה על מחיר המוצר ויהיו ברורים ברמה המקסימאלית, הם אכן יענו על ההגדרה- לידים איכותיים. אין ספק שלידים כאלה יבצעו את עבודת גיוס הלקוחות בצורה הטובה ביותר, ובכך ימנפו את העסק כולו.

בהקשר לכך, יש לציין את העובדה החשובה בכל הנודע לקמפיין של לידים ברשת האינטרנט והיא שלידים איכותיים מתאימים בעיקר לחברות ועסקים שהמוצר או השירות שהם מעניקים אינו מוגבל לרשת האינטרנט בלבד, אלא הוא גם מתבצע באמצעות טלמרקטינג. חברה שיש לה שירותי טלמרקטינג תוכל אכן לענות לפניות של הלקוחות ובכך להביא לקידום המכירות.

Post comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

עקבו אחרינו בפייסבוק

שותף מוסמך Google-Partners

GooglePartner

מידע שימושי

ממליצים על מני ונטורה

  • ~ ערן שטרן

    "ערן שטרן, מ"הקוד המנצח" ממליץ על מני ונטורה, שיצר אלפי הרשמות לרשימת התפוצה של ה"קוד המנצח". "

  • קרא עוד המלצות »