מצא אותנו ב-Google+
כל הדרכים להשיג לידים ולקוחות
0

"מני, אנחנו צריכים 300 לידים כמה שיותר מהר,מה אתה יכול להציע? אין לנו זמן לבנות דפי נחיתה,לאשר גרפיקה,לחכות שהקמפיין יעלה בגוגל…."

מדי פעם אני מקבל שיחות כאלו ותמיד התשובה שלי היא:
"לידים משליחת SMS" – זה הדבר הכי מהיר שקיים היום.
אם יש משהו שאנשים מגיבים אליו יותר מהר מהשאלה ששאל אותם בן אדם שעומד מולם פיסית זה SMS.

כולנו מכירים את זה שאתה יושב עם מישהו בשיחה וברגע שהוא מקבל רטט/צלצול/הבהוב שמודיע על הודעת SMS שהתקבלה, הוא שוכח לרגע מהכול ומסנן :"שנייה,שנייה…." ובודק את ההודעה.

תמיד הוא מחכה לSMS, אם זה מאשתו,לקוח,עובד,מנהל…. מישהו הרי חייב לשלוח לו SMS.

וכאן השיווק הסלולרי נכנס לתמונה. אם שלחת לו מסר חד וברור של הצעה שבהחלט יכולה לעניין אותו אז התגובה שלו היא ב-80% מהמקרים מיידית!

וברגע שיש לך יכולת לשלוח אלפי הודעות SMS ללקוחות פוטנצאליים אז יש לך יכולת לקבל גם 1000 לידים ביום!! כן כן. 1000 לידים ביום!

תמיד עדיף לשלוח את הSMS לרשימה מפולחת שהביעה עניין בסוג המוצר או השרות שאתה מוכר(Responsive List) או לרשימת לקוחות קיימים שלא היית איתם בקשר הרבה זמן וחלקם שכחו שאתה קיים או שלא יודעים שאתה מוכר גם את השרות/מוצר הזה, אבל גם רשימה כללית יכולה להגיב יפה מאוד להצעות אטרקטיביות כמו :"רוצה דוגמית של הבושם החדש של D&g במתנה?" וכד'…

אם תרצה להתייעץ איתנו לגבי לידים מSMS צור קשר עכשיו. יכול מאוד להיות שזה הLEAD GENERATOR הכי חזק שהיה לך.

Post comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

עקבו אחרינו בפייסבוק

שותף מוסמך Google-Partners

GooglePartner

מידע שימושי

ממליצים על מני ונטורה

  • ~ ערן שטרן

    "ערן שטרן, מ"הקוד המנצח" ממליץ על מני ונטורה, שיצר אלפי הרשמות לרשימת התפוצה של ה"קוד המנצח". "

  • קרא עוד המלצות »