מצא אותנו ב-Google+
כל הדרכים להשיג לידים ולקוחות
0

בעלי עסקים רבים כבר הבינו את הפוטנציאל האדיר של השגת לקוחות באמצעות רשת האינטרנט. לקוחות רבים משוטטים באתרים השונים במטרה למצוא מוצרים איכותיים בעלות מוזלת. על מנת ליצור קשר עם אותם לקוחות קיימים לידים איכותיים שבאמצעותם משאירים הלקוחות את פרטיהם האישיים כגון: שם, מספר טלפון, כתובת מייל ועוד.

בכל הנושא של לידים איכותיים ומכירתם יש להבחין בין שני סוגי לידים: כאלה המופיעים באתר העסקי עצמו וכאלה המועברים לאתר המבוקש. לידים שהינם השארת פרטי הלקוח המופיעים באתר עצמו, דורשים הפעלת שירות טלמרקטינג מתואם. לעומת זאת ישנם לידים שאינם מופיעים באתר עצמו, אך הם מועברים תמורת תשלום לאתר הרלוונטי. השאלה העולה היא- מהי מכירת לידים איכותיים וכיצד בדיוק היא מתבצעת?

מכירת לידים איכותיים נוצרת למעשה משיתוף פעולה בין בעלי ומנהלי אתרים ברשת האינטרנט. חברות הסוחרות בלידים מבצעות למעשה תיווך בין הלקוח לחברה המתאימה תמורת תשלום. לדוגמא: גולש באינטרנט מעוניין בפרטים של חברת נסיעות שולה. הוא משאיר את פרטיו האישיים שברוב המקרים הינם: שם, טלפון אישי ומייל באתר המציע שירותי נסיעות. האתר עצמו אינו בהכרח מבצע שירותי נסיעות או מבין בתחום זה, אלא הוא מעביר את פרטיו של הלקוח הפוטנציאלי לחברת נסיעות תמורת תשלום. חשוב להבהיר כי עסקאות אלה מתבצעות ללא כל התחייבות האם בסופו של דבר תתבצע העסקה בין הלקוח לבין חברת הנסיעות.

עסקי מכירת לידים איכותיים הפכו להיות נפוצים יותר יותר ברשת. מכירת לידים איכותיים יכולה להתבצע בכל תחום או שירות המוצעים באינטרנט. ניתן אף לראות כי קיימות כיום חברות רבות המתמחות באופן ספציפי במכירת לידים איכותיים לחברות שונות ומגוונות.

חשוב להבהיר כי בכל הנושא של מכירת לידים, ישנה חשיבות עליונה כי הלידים יהיו לידים איכותיים. כאשר הלידים איכותיים קיים אחוז הסתברות גבוה כי העסקה תיסגר בסופו של דבר בין הלקוח לחברה. באמצעות לידים איכותיים ניתן להבטיח כי הגולש יודע בדיוק באיזה מוצר הוא מעוניין ויבצע את העסקה עם נותן השירות. חברות רבות מוכנות לשלם על קניית לידים איכותיים כסף רב, היות והן מבינות את חשיבותם להגדלת מחזור המכירות.

Post comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

עקבו אחרינו בפייסבוק

שותף מוסמך Google-Partners

GooglePartner

מידע שימושי

ממליצים על מני ונטורה

  • ~ ערן שטרן

    "ערן שטרן, מ"הקוד המנצח" ממליץ על מני ונטורה, שיצר אלפי הרשמות לרשימת התפוצה של ה"קוד המנצח". "

  • קרא עוד המלצות »